maps.google.com/maps?q=1914.valka.cz/kml/hrbitovy-jednotka3639.kml
Přehled podle míst pohřbení
1914 -1917
Místo Počet / Známá RU / RU / Celkem
LIR 10 / jednotka / armáda /
Cmentarz wojenny nr 60 - Magura 30 137 (22%) 174 (17%) 174 (17%)
Cmentarz wojenny nr 82 - Mecina Wielka 23 23 (100%) 25 (92%) 96 (24%)
Cmentarz wojenny nr 58 - Przyslup 15 33 (45%) 60 (25%) 136 (11%)
Cmentarz wojenny nr 167 - Ryglice 14 68 (21%) 187 ( 7%) 312 ( 4%)
Cmentarz wojenny nr 72 - Ropa 9 23 (39%) 31 (29%) 37 (24%)
Cmentarz wojenny nr 115 -
Rzepiennik Marciszewski 7 31 (23%) 69 (10%) 151 ( 5%)
Cmentarz wojwnny nr 250 - Greboszów 7 75 ( 9%) 112 ( 6%) 195 ( 4%)
Cmentarz wojenny nr 388 - Kraków-Rakowice 7 3520 ( 0%) 3587 ( 0%) 4942 ( 0%)
Cmentarz wojenny nr 61 - Wierchnia 6 116 ( 5%) 194 ( 3%) 199 ( 3%)
Cmentarz wojenny nr 71 - Losie 6 57 (11%) 61 (10%) 69 ( 9%)
Cmentarz wojenny nr 130a - Grybów 5 356 ( 1%) 513 ( 1%) 593 ( 1%)
Cmentarz wojenny nr 350a - Nowy Sacz 4 375 ( 1%) 408 ( 1%) 639 ( 1%)
Cmentarz wojenny nr 350b - Nowy Sacz 4 460 ( 1%) 496 ( 1%) 733 ( 1%)
Cmentarz wojenny nr 59 - Przyslup 3 55 ( 5%) 60 ( 5%) 80 ( 4%)
Cmenrarz wojenny nr 65 - Malastów 3 80 ( 4%) 111 ( 3%) 127 ( 2%)
Cmentarz wojenny nr 91 - Gorlice 3 286 ( 1%) 425 ( 1%) 852 ( 0%)
Cmentarz wojenny nr 118 - Staszkówka 3 384 ( 1%) 439 ( 1%) 765 ( 0%)
Cmentarz wojenny nr 349 - Dabrówka Polska 3 49 ( 6%) 52 ( 6%) 53 ( 6%)
Cmentarz wojenny nr 88 - Sokól 2 24 ( 8%) 40 ( 5%) 240 ( 1%)
Cmentarz wojenny nr 200 - Tarnów-Chyszów 2 517 ( 0%) 535 ( 0%) 1358 ( 0%)
Cmentarz wojenny nr 32 - Szerzyny 1 14 ( 7%) 17 ( 6%) 134 ( 1%)
Cmentarz wojenny nr 56 - Smerekowiec 1 22 ( 5%) 22 ( 5%) 23 ( 4%)
Cmentarz wojenny nr 57 - Uście Ruskie 1 43 ( 2%) 46 ( 2%) 59 ( 2%)
Cmentarz wojenny nr 111 - Raclawice 1 8 ( 13%) 68 ( 1%) 128 ( 1%)
Cmentarz wojenny nr 140 - Tursko-Zapotocze 1 113 ( 1%) 208 ( 0%) 399 ( 0%)
Cmentarz wojenny nr 202 - Tarnów 1 530 ( 0%) 681 ( 0%) 1486 ( 0%)
Cmentarz wojenny nr 263 - Zaborów 1 121 ( 1%) 125 ( 1%) 162 ( 1%)
Cmentarz wojenny nr 389 - Bronowice 1 3 (33%) 3 (33%) 3 (33%)
CELKEM 164
Seznam pohřbených
1914 - 1917
Jméno a příjmení Vojenský hřbitov č. Padl
Mathias MAGISTER C. w. nr. 32 - Szerzyny ?
Jaroslaus CISAR C. w. nr. 56 - Smerekowiec 08. 03. 1915
Johann MACELA C. w. nr. 57 - Uście Ruskie 10. 02. 1914
Franz Josef LANGE C. w. nr. 58 - Przyslup ?
Anton POKORNY C. w. nr. 58 - Przyslup ?
Franz BUCHELT C. w. nr.58 - Przyslup ?
Josef PEHAČEK C. w. nr. 58 - Przyslup 18. 02. 1915
Heinrich SCHNEIDR C. w. nr. 58 - Przyslup 17. 02. 1915
Josef MAZÁČ C. w. nr. 58 - Przyslup 17. 02. 1915
Franz ZIMMERMANN C. w. nr. 58 - Przyslup 20. 02. 1915
Wenzel HRANDA C. w. nr. 58 - Przyslup ?
Gustav SAUHE C. w. nr. 58 - Przyslup 17. 02. 2015
Anton NEZDARA C. w. nr. 58 - Przyslup ?
Emanuel BENEŠ C. w. nr. 58 - Przyslup 18. 02. 1915
Rudolf WANDER C. w. nr 58 - Przyslup 17. 02. 1915
Anton KLINGER C. w. nr. 58 - Przyslup 17. 02. 1915
Franz NEUMANN C. w. nr. 58 - Przyslup ?
Anton DVOŘAK C. w. nr. 58 - Przyslup ?
Josef BERGMANN C. w. nr. 59 - Przyslup ?
Josef SCHWAB C. w. nr. 59 - Przyslup ?
Josef VESELÝ C. w. nr. 59 - Przyslup 20. 02. 1915
Heinrich Franz SCHEIBER C. w. nr. 60 - Magura 21. 02. 1915
Anton SWOBODA C. w. nr. 60 - Magura 18. 02. 1915
Johann REMI C. w. nr. 60 - Magura 18. 02. 1915
Max JANICH C. w. nr. 60 - Magura 20. 02. 1915
Adolf Josef WEBER C. w. nr. 60 - Magura 18. 02. 1915
Adolf GAU C. w. nr. 60 - Magura 20. 02. 1915
Josef HOLAS C. w. nr. 60 - Magura 18. 02. 1915
Alfred SILER C. w. nr. 60 - Magura 20. 02. 1915
Anton PŠENIČKA C. w. nr. 60 - Magura 18. 02. 1915
Alois MACHÁČEK C. w. nr. 60 - Magura 20. 02. 1915
Franz BLAŽA C. w. nr. 60 - Magura 20. 02. 1915
Wenzel SÁDLO C. w. nr. 60 - Magura 18. 02. 1915
Wenzel HORYNA C. w. nr. 60 - Magura 20. 02. 1915
Hermann WORM C. w. nr. 60 - Magura 17. 02. 1915
Wenzel ELBERS C. w. nr. 60 - Magura 19. 02. 1915
Vinzenz KLONDA C. w. nr. 60 - Magura 19. 02. 1915
Franz VESELÝ C. w. nr. 60 - Magura 17. 02. 1915
Josef KRAUSEK C. w. nr. 60 - Magura 19. 02. 1915
Emil SCHMIDT C. w. nr. 60 - Magura 17. 02. 1915
Josef ČERMÁK C. w. nr. 60 - Magura 19. 02. 1915
Robert WEIS C. w. nr. 60 - Magura 19. 02. 1915
Jaroslaus KOLOC C. w. nr. 60 - Magura 17. 02. 1915
Josef BULÍŘ C. w. nr. 60 - Magura 17. 02. 1915
Karl SPATENKA C. w. nr. 60 - Magura 19. 02. 1915
Adolf RENGER C. w. nr. 60 - Magura 17. 02. 1915
Hugo FRIEDRICH C. w. nr. 60 - Magura 18. 02. 1915
Franz KUTINA C. w. nr. 60 - Magura 19. 02. 1915
Josef WIEBER C. w. nr. 60 - Magura 17. 02. 1915
Hermann JANYSCH C. w. nr. 60 - Magura ?
Adolf SCHWERTNIER C. w. nr. 60 - Magura ?
Eberhardt KNOBLOCH C. w. nr. 61 - Wierchnia 08. 03. 1915
Mathias ROZMAN C. w. nr. 61 - Wierchnia 08. 03. 1915
Johan KRAJEWSKI C. w. nr. 61 - Wierchnia 08. 03. 1915
Rudolf PAVEL C. w. nr. 61 - Wierchnia 08. 03. 1915
Wenzel KIRSCHNER C. w. nr. 61 - Wierchnia 08. 03. 1915
Josef ŘEZAČ C. w. nr. 61 - Wierchnia 08. 03. 1915
Anolfinger Rud.
STEINSBERG, R. Von C. w. nr. 71 - Losie 21. 01. 1915
Franz SWOBODA IV C. w. nr. 71 - Losie 19. 02. 1915
Josef TUZAR C. w. nr. 71 - Losie 23. 02. 1915
Johann BUBEN C. w. nr. 71 - Losie 19. 02. 1915
Franz SWOBODA C. w. nr. 71 - Losie 09. 03. 1915
Franz GORTH C. w. nr. 71 - Losie 12. 02. 1915
Rudolf IMOTZ C. w. nr. 72 - Ropa 11. 12. 1915
Josef PLISCHKE C. w. nr. 72 - Ropa 11. 12. 1915
(PLITSCHKE)
Wilhelm STEFAN C. w. nr. 72 - Ropa 11. 12. 1915
HORN C. w. nr. 72 - Ropa ?
MAZ C. w. nr. 72 - Ropa ?
PISELKA C. w. nr. 72 - Ropa ?
Wenzel KALFUS C. w. nr. 72 - Ropa 11. 12. 1914
Rudolf NEUMANM C. w. nr. 72 - Ropa 11. 12. 1914
Gottlieb SEDLAČEK C. w. nr. 72 - Ropa 12. 12. 1914
Osias TEICHEL C. w. nr. 65 - Malastów 19. 02. 1915
Ernst SPERBER C. w. nr. 65 - Malastów 17. 02. 1915
Stanislaus JACZUKO C. w. nr. 65 - Malastów ?
Franz KNYTL C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
unbekannt - neznámý C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
unbekannt - neznámý C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
Alois HLAVAČEK C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
Adolf SULC C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Wilhelm Josef ELSTNER C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Josef MRAZ C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Josef LINKA C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Stefan SEMIENCZUK C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Josef KRATZMANN C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Josef Jakob KLOG C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Josef RIEMER C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Wenzel KAULER C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 22. 11. 1914
Hermann NUNO C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11.1914
Anton TOMMASEO, Edler v. C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
Eugen LONSKY C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
Stanislaus KOS C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
Franz FROCHTEL C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
Franz WIESNER C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
Wenzel REIMARSCH C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
Johann KOFRANEK C. w. nr. 82 - Mecina Wielka 21. 11. 1914
unbekannt - neznámý C. w. nr. 82 - Mecina Wielka ?
unbekant - neznámý C. w. nr. 82 - Mecina Wielka ?
Karl WELENSKY C. w. nr. 88 - Sokól 12. 12. 1914
Karl WELENSKY C. w. nr. 88 - Sokól 12. 12. 1914
Anton PODHAJSKI C. w. nr. 91 - Gorlice 19. 12. 1914
Franz ŠTEPANEK C. w. nr. 91 - Gorlice 11. 12. 1914
Anton SEDMIDUBSKY C. w. nr. 91 - Gorlice 23. 12. 1914
Paul ZERNY C. w. nr. 111 - Raclawice 29. 09. 1914
Franz Josef ALTMANN C. w. nr. 115 - Rzepiennik 16. 12. 1914
Karl SCHILHAN C. w. nr. 115 - Rzepiennik 16. 12. 1914
Jaroslaus DANDA C. w. nr. 115 - Rzepiennik 16. 12. 1914
Adolf SWAROVSKY C. w. nr. 115 - Rzepiennik 16. 12. 1914
Josef FORMACEK C. w. nr. 115 - Rzepiennik 16. 12. 1914
Alois STEPANEK C. w. nr. 115 - Rzepiennik
Marciszewski 16. 12. 1914
Johann NEKVAPIL C. w. nr. 115 - Rzepiennik
Marciszewski 17. 12. 1914
Wenzel RICHTER C. w. nr. 118 - Staszkówka 16. 12. 1914
Franz POHL C. w. nr. 118 - Stazskówka 16. 12. 1914
Josef GLOCKSELIG C. w. nr. 118 - Stazskówka 16. 12. 1914
Rudolf PASSELT C. w.nr. 130a - Grybów 18. 03. 1915
Josef HLADKY C. w. nr. 130a - Grybów 21. 02. 1915
Johann PAVLICEK C. w. nr. 130a - Grybów 23. 02. 1915
Josef VESELY C. w. nr. 130a - Grybów 19. 03. 1915
Wenzel NOVOTNY C. w. nr. 130a - Grybów 28. 01 1915
Josef POSSELT C. w. nr. 140 - Tursko-Zapotocze 16. 12. 1914
Franz TSCHAKERT C. w. nr. 167 - Ryglice 20. 12. 1914
jGustav BROCKNER C. w. nr. 167 - Ryglice 25. 12. 1914
Franz CERNOKOVSKY C. w. nr. 167 - Ryglice 16. 12. 1914
Franz FIEDLER C. w. nr. 167 - Ryglice 23. 12. 1914
Heinrich POCHE C. w. nr. 167 - Ryglice ?
Karl POHL C. w. nr. 167 - Ryglice 24. - 25. 12. 1914
Johan SKODA C. w. nr. 167 - Ryglice 24. - 25. 12. 1914
Albert HIRSCHMANN C. w. nr. 167 - Ryglice 19. 12. 1914
Elias KRESAN C. w. nr. 167 - Ryglice 24. 12. 1914
Ferdinand HEIDRICH C. w. nr. 167 - Ryglice 19. 12. 1914
Wilhelm HOCKS C. w. nr. 167 - Ryglice 19. 12. 1914
Alfred BOHM C. w. nr. 167 - Ryglice 05. 05. 1915
Anton BECKERT C. w. nr. 167 - Ryglice 07. 05. 1915
Karl KLIMENT C. w. nr. 167 - Ryglice 19. 12. 1914
Stefan GELLERFI C. w. nr. 202 - Tarnów 09. 10. 1914
Gustav PFOHL C. w. nr. 250 - Greboszów 06. 05. 1915
Franz MATHES C. w. nr. 250 - Greboszów 06. 05. 1915
Hartwig FISCHER C. w. nr. 250 - Greboszów 06. 05. 1915
Adolf MASSOPUST C. w. nr. 250 - Greboszów 06. 05. 1915
Wenzel KROSCHEL C. w. nr. 250 - Greboszów 06. 05. 1915
Rudolf PANZEK C. w. nr. 250 - Greboszów 06. 05. 1915
Wilhelm TETZER C. w. nr. 250 - Greboszów 06. 05. 1915
Richard SEDLÁK C. w. nr. 263 - Zaborów 11. 05. 1915
Emil David GROLIAS C. w. nr. 349 - Dabrówka 04. 10. 1914
(GROHUS)
Josef NEMEC C. w. nr. 349 - Dabrówka 21. 10. 1914
Franz Josef
SIEBENEICHER C. w. nr. 349 - Dabrówka 17. 10. 1914
Anton SOLARZ C. w. nr. 350a - Nowy Sacz 04. 08. 1916
Josef WONSCH C. w. nr. 350a - Nowy Sacz 13. 08. 1915
Nikolaus BOJANOWSKI C. w. nr. 350a - Nowy Sacz 26. 07. 1917
Andweas CHAMURDA C. w. nr. 350a - Nowy Sacz 02. 08. 1917
Oskar Franz HIRSCHMANN C.w. nr. 350a - Nowy Sacz 14. 01. 1915
Anton WONSCHE C. w. nr. 350b - Nowy Sacz 23. 02. 1915
Vinzenz JERABEK C. w. nr. 350 b - Nowy Sacz 02. 04. 1915
Josef KLEMACHTER C. w. nr. 350b - Nowy Sacz 25. 01. 1915
Josef HRADECKY C. w. nr. 389 - Bronowice 15. 09. 1914
Josef PEHAÖEK C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice 10. 06. 1917
Franz TILLE C. w. nr. 388 - Kraków- Rakowice 11. 08. 1915
Anton JOIDAS C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice 14. 11. 1915
Eduard ZAPPE C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice 20. 03. 1916
Hermann SITTE C. w. nr. 388 - Kraków- Rakowice 06. 12. 1915
Wenzel REIS C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice 28. 11. 1915
Franz BECKERT C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice 10. 07. 1918
Walter Josef EUGEL C. w. nr. 200 - Tarnów- Chyszów 15. 05. 1915
Heinrich HUTTER C. w. nr. 200 - Tarnów-Chyszów 14. 07. 1915
***
Použity materiály ze Signum beli