Hřbitovy LIR 10 a jména padlých vojáků LIR 10

 Mapa s vyznačenými místy.
Autor Signum beli 1914

maps.google.com/maps?q=1914.valka.cz/kml/hrbitovy-jednotka3639.kml

 

Přehled podle míst pohřbení

1914 -1917

Místo                                                                    Počet     /  Známá RU     /    RU    /      Celkem

                                                                            LIR 10   /      jednotka     / armáda /

Cmentarz wojenny nr 60 - Magura                       30       137 (22%)     174 (17%)      174 (17%)

Cmentarz wojenny nr 82 - Mecina Wielka           23        23 (100%)      25 (92%)        96 (24%)

Cmentarz wojenny nr 58 - Przyslup                     15         33 (45%)       60 (25%)       136 (11%)

Cmentarz wojenny nr 167 - Ryglice                     14         68 (21%)      187 ( 7%)       312 ( 4%)

Cmentarz wojenny nr 72 - Ropa                            9          23 (39%)        31 (29%)       37 (24%)

Cmentarz wojenny nr 115 -

              Rzepiennik Marciszewski                                31 (23%)        69 (10%)      151 ( 5%)

Cmentarz  wojwnny nr 250 - Greboszów              7          75 ( 9%)       112 ( 6%)        195 ( 4%)

Cmentarz wojenny nr 388 - Kraków-Rakowice         3520 ( 0%)     3587 ( 0%)      4942 ( 0%)

Cmentarz wojenny nr 61 - Wierchnia                         116 ( 5%)        194 ( 3%)        199 ( 3%)

Cmentarz wojenny nr 71 - Losie                            6        57 (11%)         61 (10%)         69 ( 9%)

Cmentarz wojenny nr 130a - Grybów                    5      356 ( 1%)        513 ( 1%)        593 ( 1%)

Cmentarz wojenny nr 350a - Nowy Sacz               4      375 ( 1%)        408 ( 1%)        639 ( 1%)

Cmentarz wojenny nr 350b - Nowy Sacz               4      460 ( 1%)        496 ( 1%)        733 ( 1%)

Cmentarz wojenny nr 59 - Przyslup                            55 ( 5%)           60 ( 5%)          80 ( 4%)

Cmenrarz wojenny nr 65 - Malastów                     3       80 ( 4%)          111 ( 3%)        127 ( 2%)

Cmentarz wojenny nr 91 - Gorlice                         3      286 ( 1%)         425 ( 1%)        852 ( 0%)

Cmentarz wojenny nr 118 - Staszkówka                     384 ( 1%)         439 ( 1%)        765 ( 0%)

Cmentarz wojenny nr 349 - Dabrówka Polska       3       49 ( 6%)            52 ( 6%)         53 ( 6%)

Cmentarz wojenny nr 88 - Sokól                            2       24 ( 8%)            40 ( 5%)       240 ( 1%)

Cmentarz wojenny nr 200 - Tarnów-Chyszów       2      517 ( 0%)          535 ( 0%)    1358 ( 0%)

Cmentarz wojenny nr 32 - Szerzyny                      1        14 ( 7%)            17 ( 6%)      134 ( 1%)

Cmentarz wojenny nr 56 - Smerekowiec               1        22 ( 5%)            22 ( 5%)        23 ( 4%)

Cmentarz wojenny nr 57 - Uście Ruskie               1        43 ( 2%)             46 ( 2%)       59 ( 2%)

Cmentarz wojenny nr 111 - Raclawice                  1         8 ( 13%)            68 ( 1%)     128 ( 1%)

Cmentarz wojenny nr 140 - Tursko-Zapotocze     1       113 ( 1%)           208 ( 0%)     399 ( 0%)

Cmentarz wojenny nr 202 - Tarnów                      1       530 ( 0%)           681 ( 0%)   1486 ( 0%)

Cmentarz wojenny nr 263 - Zaborów                    1       121 ( 1%)           125 ( 1%)     162 ( 1%)

Cmentarz wojenny nr 389 - Bronowice                          3 (33%)              3 (33%)        3 (33%)

CELKEM                              164

 

Seznam pohřbených

1914 - 1917

Jméno a příjmení                Vojenský hřbitov č.                Padl

Mathias MAGISTER                              C. w. nr. 32 - Szerzyny                                      ?

Jaroslaus CISAR                                     C. w. nr. 56 - Smerekowiec                       08. 03. 1915

Johann MACELA                                   C. w. nr. 57 - Uście Ruskie                        10. 02. 1914

Franz Josef LANGE                               C. w. nr. 58 - Przyslup                                        ?

Anton POKORNY                                  C. w. nr. 58 - Przyslup                                        ?

Franz BUCHELT                                    C. w. nr.58 - Przyslup                                         ?

Josef PEHAČEK                                    C. w. nr. 58 - Przyslup                                18. 02. 1915

Heinrich SCHNEIDR                             C. w. nr. 58 - Przyslup                               17. 02. 1915

Josef MAZÁČ                                         C. w. nr. 58 - Przyslup                                17. 02. 1915

Franz ZIMMERMANN                         C. w. nr. 58 - Przyslup                               20. 02. 1915

Wenzel HRANDA                                  C. w. nr. 58 - Przyslup                                         ?

Gustav SAUHE                                      C. w. nr. 58 - Przyslup                                17. 02. 2015

Anton NEZDARA                                 C. w. nr. 58 - Przyslup                                         ?

Emanuel BENEŠ                                    C. w. nr. 58 - Przyslup                                18. 02. 1915

Rudolf WANDER                                  C. w. nr 58 - Przyslup                                  17. 02. 1915

Anton KLINGER                                   C. w. nr. 58 - Przyslup                                17. 02. 1915

Franz NEUMANN                                 C. w. nr. 58 - Przyslup                                        ?

Anton DVOŘAK                                    C. w. nr. 58 - Przyslup                                        ?

Josef  BERGMANN                               C. w. nr. 59 - Przyslup                                        ?

Josef SCHWAB                                      C. w. nr. 59 - Przyslup                                         ?

Josef VESELÝ                                       C. w. nr. 59 - Przyslup                              20. 02. 1915

Heinrich Franz SCHEIBER                 C. w. nr. 60 - Magura                               21. 02. 1915

Anton SWOBODA                                C. w. nr. 60 - Magura                               18. 02. 1915

Johann REMI                                        C. w. nr. 60 - Magura                               18. 02. 1915

Max JANICH                                         C. w. nr. 60 - Magura                              20. 02. 1915

Adolf Josef WEBER                              C. w. nr. 60 - Magura                              18. 02. 1915

Adolf GAU                                              C. w. nr. 60 - Magura                             20. 02. 1915

Josef HOLAS                                          C. w. nr. 60 - Magura                             18. 02. 1915

Alfred SILER                                         C. w. nr. 60 - Magura                              20. 02. 1915

Anton PŠENIČKA                                 C. w. nr. 60 - Magura                              18. 02. 1915

Alois MACHÁČEK                                C. w. nr. 60 - Magura                              20. 02. 1915

Franz BLAŽA                                         C. w. nr. 60 - Magura                              20. 02. 1915

Wenzel SÁDLO                                      C. w. nr. 60 - Magura                               18. 02. 1915

Wenzel HORYNA                                   C. w. nr. 60 - Magura                              20. 02. 1915

Hermann WORM                                  C. w. nr. 60 - Magura                               17. 02. 1915

Wenzel ELBERS                                    C. w. nr. 60 - Magura                               19. 02. 1915

Vinzenz KLONDA                                 C. w. nr. 60 - Magura                               19. 02. 1915

Franz VESELÝ                                      C. w. nr. 60 - Magura                               17. 02. 1915

Josef KRAUSEK                                    C. w. nr. 60 - Magura                               19. 02. 1915

Emil SCHMIDT                                     C. w. nr. 60 - Magura                               17. 02. 1915

Josef ČERMÁK                                      C. w. nr. 60 - Magura                              19. 02. 1915

Robert WEIS                                          C. w. nr. 60 - Magura                               19. 02. 1915

Jaroslaus KOLOC                                 C. w. nr. 60 - Magura                               17. 02. 1915

Josef BULÍŘ                                           C. w. nr. 60 - Magura                               17. 02. 1915

Karl SPATENKA                                   C. w. nr. 60 - Magura                               19. 02. 1915

Adolf RENGER                                      C. w. nr. 60 - Magura                               17. 02. 1915

Hugo FRIEDRICH                                C. w. nr. 60 - Magura                                18. 02. 1915

Franz KUTINA                                      C. w. nr. 60 - Magura                                19. 02. 1915

Josef WIEBER                                       C. w. nr. 60 - Magura                                17. 02. 1915

Hermann JANYSCH                             C. w. nr. 60 - Magura                                       ?

Adolf SCHWERTNIER                        C. w. nr. 60 - Magura                                        ?

Eberhardt KNOBLOCH                      C. w. nr. 61 - Wierchnia                             08. 03. 1915

Mathias ROZMAN                               C. w. nr. 61 - Wierchnia                             08. 03. 1915

Johan KRAJEWSKI                             C. w. nr. 61 - Wierchnia                             08. 03. 1915

Rudolf PAVEL                                       C. w. nr. 61 - Wierchnia                             08. 03. 1915

Wenzel KIRSCHNER                           C. w. nr. 61 - Wierchnia                             08. 03. 1915

Josef ŘEZAČ                                         C. w. nr. 61 - Wierchnia                             08. 03. 1915

Anolfinger Rud.

STEINSBERG, R. Von                         C. w. nr. 71 - Losie                                       21. 01. 1915

Franz SWOBODA IV                           C. w. nr. 71 - Losie                                      19. 02. 1915

Josef TUZAR                                         C. w. nr. 71 - Losie                                      23. 02. 1915

Johann BUBEN                                     C. w. nr. 71 - Losie                                      19. 02. 1915

Franz  SWOBODA                               C. w. nr. 71 - Losie                                      09. 03. 1915

Franz GORTH                                      C. w. nr. 71 - Losie                                      12. 02. 1915

Rudolf IMOTZ                                     C. w. nr. 72 - Ropa                                       11. 12. 1915

Josef PLISCHKE                                 C. w. nr. 72 - Ropa                                       11. 12. 1915

(PLITSCHKE)

Wilhelm STEFAN                                 C. w. nr. 72 - Ropa                                       11. 12. 1915

HORN                                                    C. w. nr. 72 - Ropa                                               ?

MAZ                                                       C. w. nr. 72 - Ropa                                               ?

PISELKA                                              C. w. nr. 72 - Ropa                                                ?

Wenzel KALFUS                                 C. w. nr. 72 - Ropa                                        11. 12. 1914

Rudolf  NEUMANM                           C. w. nr. 72 - Ropa                                        11. 12. 1914

Gottlieb SEDLAČEK                         C. w. nr. 72 - Ropa                                        12. 12. 1914

Osias TEICHEL                                 C. w. nr. 65 - Malastów                                  19. 02. 1915

Ernst SPERBER                                C. w. nr. 65 - Malastów                                   17. 02. 1915

Stanislaus JACZUKO                       C. w. nr. 65 - Malastów                                            ?

Franz KNYTL                                    C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                       21. 11. 1914

unbekannt - neznámý                        C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                       21. 11. 1914

unbekannt - neznámý                        C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                       21. 11. 1914

Alois HLAVAČEK                             C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                        21. 11. 1914

Adolf SULC                                       C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         22. 11. 1914

Wilhelm Josef ELSTNER                C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         22. 11. 1914

Josef MRAZ                                      C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         22. 11. 1914

Josef LINKA                                     C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         22. 11. 1914

Stefan SEMIENCZUK                     C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         22. 11. 1914

Josef KRATZMANN                        C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         22. 11. 1914

Josef Jakob KLOG                           C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         22. 11. 1914

Josef RIEMER                                  C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         22. 11. 1914

Wenzel KAULER                             C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                          22. 11. 1914

Hermann NUNO                              C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                          21. 11.1914

Anton TOMMASEO, Edler v.        C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                          21. 11. 1914

Eugen LONSKY                               C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                          21. 11. 1914

Stanislaus KOS                                 C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                          21. 11. 1914

Franz FROCHTEL                          C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                          21. 11. 1914

Franz WIESNER                              C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                          21. 11. 1914

Wenzel REIMARSCH                      C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                          21. 11. 1914

Johann KOFRANEK                        C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                         21. 11. 1914

unbekannt - neznámý                       C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                                 ?

unbekant - neznámý                         C. w. nr. 82 - Mecina Wielka                                 ?

Karl WELENSKY                            C. w. nr. 88 - Sokól                                         12. 12. 1914

Karl WELENSKY                            C. w. nr. 88 - Sokól                                         12. 12. 1914

Anton PODHAJSKI                         C. w. nr. 91 - Gorlice                                      19. 12. 1914

Franz ŠTEPANEK                            C. w. nr. 91 - Gorlice                                      11. 12. 1914

Anton SEDMIDUBSKY                   C. w. nr. 91 - Gorlice                                      23. 12. 1914

Paul ZERNY                                     C. w. nr. 111 - Raclawice                                29. 09. 1914

Franz Josef ALTMANN                   C. w. nr. 115 - Rzepiennik                             16. 12. 1914

Karl SCHILHAN                              C. w. nr. 115 - Rzepiennik                               16. 12. 1914

Jaroslaus DANDA                             C. w. nr. 115 - Rzepiennik                             16. 12. 1914

Adolf SWAROVSKY                        C. w. nr. 115 - Rzepiennik                             16. 12. 1914

Josef FORMACEK                           C. w. nr. 115 - Rzepiennik                             16. 12. 1914

Alois STEPANEK                             C. w. nr. 115 - Rzepiennik

                                                            Marciszewski                                                  16. 12. 1914

Johann NEKVAPIL                          C. w. nr. 115 - Rzepiennik

                                                             Marciszewski                                                 17. 12. 1914

Wenzel RICHTER                            C. w. nr. 118 - Staszkówka                            16. 12. 1914

Franz POHL                                     C. w. nr. 118 - Stazskówka                             16. 12. 1914

Josef GLOCKSELIG                       C. w. nr. 118 - Stazskówka                             16. 12. 1914

Rudolf PASSELT                             C. w.nr. 130a - Grybów                                   18. 03. 1915

Josef HLADKY                                C. w. nr. 130a - Grybów                                 21. 02. 1915

Johann PAVLICEK                         C. w. nr. 130a - Grybów                                   23. 02. 1915

Josef VESELY                                  C. w. nr. 130a - Grybów                                 19. 03. 1915

Wenzel NOVOTNY                          C. w. nr. 130a - Grybów                                 28. 01 1915

Josef POSSELT                                C. w. nr. 140 - Tursko-Zapotocze                   16. 12. 1914

Franz TSCHAKERT                       C. w. nr. 167 - Ryglice                                     20. 12. 1914

jGustav BROCKNER                     C. w. nr. 167 - Ryglice                                      25. 12. 1914

Franz CERNOKOVSKY                C. w. nr. 167 - Ryglice                                      16. 12. 1914

Franz FIEDLER                              C. w. nr. 167 - Ryglice                                      23. 12. 1914

Heinrich POCHE                             C. w. nr. 167 - Ryglice                                               ?

Karl POHL                                       C. w. nr. 167 - Ryglice                             24. - 25. 12. 1914

Johan SKODA                                C. w. nr. 167 - Ryglice                             24. - 25. 12. 1914       

Albert HIRSCHMANN                 C. w. nr. 167 - Ryglice                                      19. 12. 1914

Elias KRESAN                               C. w. nr. 167 - Ryglice                                       24. 12. 1914

Ferdinand HEIDRICH                 C. w. nr. 167 - Ryglice                                       19. 12. 1914

Wilhelm HOCKS                           C. w. nr. 167 - Ryglice                                        19. 12. 1914

Alfred BOHM                                C. w. nr. 167 - Ryglice                                        05. 05. 1915

Anton BECKERT                          C. w. nr. 167 - Ryglice                                        07. 05. 1915

Karl KLIMENT                             C. w. nr. 167 - Ryglice                                        19. 12. 1914

Stefan GELLERFI                         C. w. nr. 202 - Tarnów                                       09. 10. 1914

Gustav PFOHL                              C. w. nr. 250 - Greboszów                                 06. 05. 1915

Franz MATHES                             C. w. nr. 250 - Greboszów                                  06. 05. 1915

Hartwig FISCHER                        C. w. nr. 250 - Greboszów                                 06. 05. 1915

Adolf MASSOPUST                     C. w. nr. 250 - Greboszów                                  06. 05. 1915

Wenzel KROSCHEL                    C. w. nr. 250 - Greboszów                                   06. 05. 1915

Rudolf PANZEK                           C. w. nr. 250 - Greboszów                                   06. 05. 1915

Wilhelm TETZER                         C. w. nr. 250 - Greboszów                                   06. 05. 1915

Richard SEDLÁK                         C. w. nr. 263 - Zaborów                                       11. 05. 1915

Emil David GROLIAS                  C. w. nr. 349 - Dabrówka                                    04. 10. 1914

(GROHUS)

Josef NEMEC                                 C. w. nr. 349 - Dabrówka                                   21. 10. 1914

Franz Josef                                    

SIEBENEICHER                           C. w. nr. 349 - Dabrówka                                 17. 10. 1914

Anton SOLARZ                              C. w. nr. 350a - Nowy Sacz                              04. 08. 1916

Josef WONSCH                               C. w. nr. 350a - Nowy Sacz                              13. 08. 1915

Nikolaus BOJANOWSKI               C. w. nr. 350a - Nowy Sacz                              26. 07. 1917

Andweas CHAMURDA                  C. w. nr. 350a - Nowy Sacz                              02. 08. 1917

Oskar Franz HIRSCHMANN        C.w. nr. 350a - Nowy Sacz                              14. 01. 1915

Anton WONSCHE                           C. w. nr. 350b - Nowy Sacz                             23. 02. 1915

Vinzenz JERABEK                         C. w. nr. 350 b - Nowy Sacz                             02. 04. 1915

Josef KLEMACHTER                    C. w. nr. 350b - Nowy Sacz                              25. 01. 1915

Josef HRADECKY                          C. w. nr. 389 - Bronowice                                15. 09. 1914

Josef PEHAÖEK                             C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice                   10. 06. 1917

Franz TILLE                                   C. w. nr. 388 - Kraków- Rakowice                  11. 08. 1915

Anton JOIDAS                                C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice                   14. 11. 1915

Eduard ZAPPE                               C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice                   20. 03. 1916

Hermann SITTE                             C. w. nr. 388 - Kraków- Rakowice                  06. 12. 1915

Wenzel REIS                                   C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice                   28. 11. 1915

Franz BECKERT                           C. w. nr. 388 - Kraków-Rakowice                   10. 07. 1918

Walter Josef EUGEL                     C. w. nr. 200 - Tarnów- Chyszów                     15. 05. 1915

Heinrich HUTTER                         C. w. nr. 200 - Tarnów-Chyszów                      14. 07. 1915

***

Použity materiály ze Signum beli

 

Kontakt

Vyhledávání

www.top-armyshop.cz

provozovatel zásilkového obchodu s kamennou prodejnou ve městě Semily v Libereckém kraji nabízející možnost výběru ze širokého sortimentu zboží světových značek MIL-TEC, BLACKHAWK, HELIKON, MFH, BATES, DIDRIKSONS 1913, GERBER, SURPLUS, MAXPEDITION, ALP,  S.P.M., FENIX, SILVA, HI-TEC MAGNUM a výprodej armád BUNDESWEHR, AČR, US ARMY, BRITISH ARMY a dalších.

   Společnost Safety Agency, s.r.o. je dodavatelem vystrojení a vyzbrojení řady bezpečnostních agentur a také vybavení pro útvary ozbrojených složek České republiky.

Nejoblíbenější

český armyshop je

www.top-armyshop.cz

* * *

Víte že zde, na těchto stránkách může být i Vaše upoutávka?